Udział Fundacji Kamering na 50 edycji "Pride of Poland" w Janowie Podlaskim

Udział Fundacji Kamering na 50 edycji "Pride of Poland" w Janowie Podlaskim Aukcja koni arabskich "Pride of Poland" w asyście Fundacji Kamering.

Przygotowania do 50 edycji "Pride of Poland" dobiegają końca. Inicjatorzy tej prestiżowej aukcji koni arabskich w Janowie Podlaskim zdecydowali się na zastosowanie kamer monitoringu na tegorocznej imprezie. Fundacja Kamering wykona instalację systemu dozoru wizyjnego, dzięki której zminimalizuje szansę na wystąpienie nieuczciwych poczynań licytujących. Logistycznie rozmieszczone kamery sieciowe dostrzegą każdy najdrobniejszy ruch uczestników aukcji, dzięki czemu w każdej chwili będzie możliwość odtworzenia nagrania z kluczowych momentów co do których istnieją obiekcje.

Rozwiązanie to w znacznym stopniu ułatwi pracę osobom odpowiedzialnym za prowadzenie licytacji jak i sami uczestnicy będą czuli się pewniej. Poziom bezpieczeństwa na imprezie, również powinien zadowolić każdego kto będzie miał przyjemność brać udział w tym emocjonującym wydarzeniu. System monitorujący złożony z kamer firmy Dahua bez problemu będzie w stanie zidentyfikować tożsamość osoby, która dopuściłaby się niepożądanych działań. Doświadczeni technicy odpowiedzialni za obsługę kamer w trakcie aukcji zadbają o ten aspekt równie mocno jak i o poprawny zapis materiału wideo, który otrzymają organizatorzy aukcji po jej zakończeniu. Nagranie licytacji rozwieje wszelkie wątpliwości w przypadku, gdyby po evencie ktoś chciałby upewnić się co do przebiegu konkretnych wydarzeń.